gala 

Nasza formacja miała bardzo pracowity grudzień. Dziewczęta z 2 grup-Reaktywacja i Mała Reaktywacja występowały na koncertach organizowanych przez różne żorskie instytucje.

Grupa starsza zaprezentowała się w układzie "Amelia" i w nowym układzie świątecznym, grupa średnia w układzie "Piraci" w choreografii Moniki Floryszak i Ewy Rak.

Pierwszy z koncertów odbył się  5 grudnia 2013 w MOK Żory . Była to V Gala Wolontariatu zorganizowana przez Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych.

 

6 grudnia 2013 dziewczęta wystąpiły w żorskim Kauflandzie, gdzie po raz kolejny pomagały zdobyć fundusze  na opiekę nad bezdomnymi zwierzętami z terenu miasta Żory, jako jeden z organizatorów  "Małego Koncertu Mikołajkowego  na rzecz bezdomnych zwierząt".

 

14 grudnia 2013 już po raz drugi zostały zaproszone  do udziału w " Świątecznym Koncercie Charytatywnym" organizowanym przez  Fundację Orange, Żorskie Towarzystwo Kulturalne " Kontrapunkt" i MOK Żory.Dochód z tego ostatniego koncertu w całości został przeznaczony na potrzeby podopiecznych Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach.

 

Cieszymy się, że znów mogliśmy pomóc!