Zdrowych i radosnych Świąt

Bożego Narodzenia

wszystkim naszym tancerkom, ich rodzinom oraz wszystkim naszym sympatykom i sponsorom, a także naszym wspaniałym instruktorom

i choreografom

życzy zarząd SFT Reaktywacja Żory 

choinka gif

  Reaktywacja reklama

    Jesteśmy zespołem,w którym dzieci nie tańczą tylko dla zabicia czasu.

Tańczą, bo jest to ich pasja.

Ciężko pracują, by potem występować na scenie i zdobywać nagrody.

Tańczymy i reprezentujemy nasze miasto nie tylko na przeglądach i festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych, ale również na wielu imprezach miejskich.

Poza treningami spędzamy razem czas wolny na wycieczkach, wyjazdach i obozach tanecznych, stale podnosząc swoje umiejętności.

 

gablota puchary 2016

sezon artystyczny 2012/2013:

 

-wyróżnienie II stopnia na IX Festiwalu Tańca Nowoczesnego "Arabeska" w Radzionkowie

-wyróżnienie III stopnia na VI Ogólnopolskim Festiwalu tanecznym "Róża" w Sosnowcu

-I, II i III miejsce na Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży w Żorach

puchary sezon 1

 

sezon artystyczny 2013/2014:

MINI REAKTYWACJA:

-wyróżnienie na zabrzańskim festiwalu tańca "Igraszki 2014"

-II miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży w Żorach

-wyróżnienie II stopnia na Ogólnopolskim Festiwalu Tanecznym "Róża" w Sosnowcu

-II miejsce na XII Regionalnym Przeglądzie Grup Tanecznych "Roztańczone Pantofelki" w Rybniku

 

MAŁA REAKTYWACJA:

-Wyróżnienie I stopnia na Ogólnopolskim festiwalu Tanecznym "Róża" w Sosnowcu

-II miejsce na II Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży w Żorach

-I miejsce na Festiwalu Tańca w Zatorze

-II miejsce na Przeglądzie Zespołów Tanecznych Pszów 2014

-II miejsce duet Kinga i Zuzia  na Festiwalu Tańca w Zatorze

 

REAKTYWACJA -gr. starsza

-II miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży w Żorach

-wyróżnienie II stopnia na Ogólnopolskim Festiwalu Tanecznym "Róża" w Sosnowcu

puchary sezon 2

 

 

  sezon artystyczny 2014/2015:

Mini Reaktywacja:

-wyróżnienie II stopnia na ogólnopolskim festiwalu zespołów tanecznych "Magia Tańca " w Rybniku-Niedobczycach

-wyróżnienie podczas XIV otwartych mistrzostw Sosnowca zespołów tanecznych i cheerleaders

 

Mała Reaktywacja:
-III miejsce na festiwalu "Taneczne Oskary" w Kedzierzynie-Koźlu

-wyróżnienie III stopnia na II Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych "Pląsy i Dramy" w Pyskowicach

-II miejsce na ogólnopolskim festiwalu zespołów tanecznych "Magia Tańca" w Rybniku-Niedobczycach

-II miejsce na III Ogólnopolskim Festiwalu tańca Dzieci i Młodzieży "Dzieci dzieciom-bez barier"w  Żorach

-III miejsce na Przeglądzie Zespołów Tanecznych Pszów 2015

-wyróżnienie na ogólnopolskim konkursie tanecznym "Rhytm& Style" 2015 w Rybniku-Boguszowicach

-I miejsce na turnieju tańca Dance World Żywiec 2015

 

Reaktywacja gr. starsza:

-III miejsce na festiwalu tańca "Taneczne Oskary" w Kędzierzynie-Koźlu

-wyróżnienie III stopnia na II Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych "Pląsy i Dramy" w Pyskowicach

-wyróżnienie II stopnia na ogólnopolskim festiwalu zespołów tanecznych "Magia Tańca " w Rybniku-Niedobczycach

-wyróżnienie II stopnia na festiwalu tańca nowoczesnego "Arabeska" w Radzionkowie

-II miejsce podczas XIV otwartych mistrzostw Sosnowca zespołów tanecznych i cheerleaders

-III miejsce na turnieju tańca World Dance Żywiec 2015

puchary sezon 3

 

Sezon artystyczny 2015/2016

Mini Mini Reaktywcja

-wyróżnienie na IV Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży "Dzieci dzieciom-bez barier" w Żorach

-II miejsce na festiwalu "Mała poleczka-roześmiana karuzela 2016" w Radlinie

-II miejsce na XIV Regionalnym Przeglądzie Przedszkolnych Grup Tanecznych "Roztańczone Pantofelki" w Rybniku-Boguszowicach

-III miejsce na Ogólnoploskim konkursie tanecznym First Step w Rybniku-Boguszowicach

Mini Reaktywacja

-III miejsce na IV Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży "Dzieci dzieciom-bez barier" w Żorach

-III miejsce na festiwalu "Mała poleczka-roześmiana karuzela 2016" w Radlinie

-wyróżnienie na V edycji festiwalu "Igraszki" w Zabrzu

-II miejsce na Ogólnopolskim konkursie tanecznym First Step w Rybniku-Boguszowicach

-wyróżnienie na XV Otwartych Mistrzostwach Sosnowca zespołów tanecznych i cheerleaders

 

Mała Reaktywacja

-wyróżnienie II stopnia na III Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych "Pląsy i Dramy" w Pyskowicach

  -III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu zespołów tanecznych "Magia Tańca" w Rybniku

-wyróżnienie na IV Ogólnopolskim Festiwalu Tańca VIVERSO w Rybniku

  I-sze miejsce na Festiwalu tańca w Zatorze

-wyróżnienie II stopnia na II festiwalu tańca"Inspiracje 2016" w Czerwionce-Leszczynach

-I-sze miejsce na konkursie "Roztańczona Metropolia" w Świętochlowicach

-I-sze miejsce na IV Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Dzieci-Dzieciom-bez barier" w Żorach

-I-sze miejsce na festiwalu "Mała poleczka-roześmiana karuzela 2016"w Radlinie

-VI miejsce(na 23 zespoły) na IX Przeglądzie Zespołów Tanecznych Pszów 2016

-wyróżnienie na XV Otwartych Mistrzostwach Sosnowca zespołów tanecznych i cheerleaders

-wyróżnienie na IV Festiwalu Tańca Nowoczesnego i Współczesnego "Roztańczony Popielów"

Reaktywacja-gr. starsza

I-sze miejsce na Festiwalu Tańca w Zatorze

 

  -wyróżnienie III stopnia na II festiwalu tańca"Inspiracje 2016" w Czerwionce-Leszczynach

 -wyróżnienie na IV Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Dzieci dzieciom-bez barier" w Żorach

-wyróżnienie na XV Otwartych Mistrzostwach Sosnowca zespołów tanecznych i cheerleaders

puchary 2015 2016 

sezon artystyczny 2016/2017

Mini Mini Reaktywacja

-wyróżnienie II-go stopnia na V Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży "Dzieci dzieciom-bez barier" w Żorach

-II-gie miejsce w Rybniku-Boguszowicach na przeglądzie tanecznym "ROZTAŃCZONE PANTOFELKI 2017"

-III-cie miejsce na konkursie tanecznym RYTHM & STYLE  w Pawłowicach

Mini Reaktywacja

-I-sze miejsce na festiwalu tańca w Zatorze

-wyróżnienie na V Ogólnopolskim Festiwalu Tańca VIVERSO w Rybniku

-wyróżnienie I-go stopnia na Międzynarodowym Festiwalu Tańca INSPIRACJE w Czerwionce-Leszczynach

-II-gie miejsce na konkursie tańca School Dance w Jastrzębiu-Zdroju

-III miejsce na V Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży "Dzieci dzieciom -bez barier" w Żorach

-I-sze miejsce na VI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "IGRASZKI" w Zabrzu

-III-cie miejsce na X Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Tanecznych Pszów 2017

-I-sze miejsce w Jastrzębiu-Zdroju na IV Ogólnopolskim Konkursie Tańca "DANCE PASSION"

-II-gie miejsce na konkursie tanecznym RYTHM & STYLE w Pawłowicach

Mała Reaktywacja

-wyróżnienie II-go stopnia na IV Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych "Pląsy Dramy" w Pyskowicach

-II miejsce na międzynarodowym festiwalu tańca DANCE OSCARS 2016 w Kędzierzynie-Koźlu

-wyróżnienie II stopnia na III Ogólnopolskim Festiwalu zespołów tanecznych MAGIA TAŃCA w Rybniku

-wyróżnienie na festiwalu tańca IV Krapkowickie Zderzenia Taneczne w Krapkowicach

-I-sze miejsce na festiwalu tańca w Zatorze

-III-cie miejsce na V Ogólnopolskim Festiwalu Tańca VIVERSO w Rybniku

-II-gie miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Tańca

INSPIRACJE w Czerwionce-Leszczynach

-III-cie miejsce na V Wojewódzkiej Gali Tanecznej w Mikołowie

-I-sze miejsce i NAGRODA PUBLICZNOŚCI  na Międzynarodowym Festiwalu "Kalejdoskop talentów-Wiosna 2017 " w Żywcu

-GRAND PRIX V edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży "Dzieci dzieciom-bez barier" w Żorach

-I-sze miejsce na Wodzisławskiej Gali Tanecznej MIX

-III-cie miejsce na XIX Lublinieckiej Wiośnie Kulturalnej

-I-sze miejsce na turnieju tańca "Roztańczona Metropolia" w Świętochłowicach.

-II-gie miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Złote baletki" w Opocznie

-I-sze miejsce na X Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Tanecznych Pszów 2017

-III-cie miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Tańca HRONOVSKIE JABŁUSZKO w Czechach

-IV-te miejsce na IV Ogólnopolskim Konkursie Tańca "DANCE PASSION" w Jastrzębiu-Zdroju

-I-sze miejsce na konkursie tanecznym RYTHM & STYLE w Pawłowicach

Reaktywacja I

-II-gie miejsce na festiwalu tańca w Zatorze

 

Reaktywacja

-II-gie miejsce na festiwalu tańca w Zatorze

-III-cie miejsce na V Wojewódzkiej Gali Tanecznej w Mikołowie

-II miejsce na V Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży "Dzieci dzieciom-bez barier" w Żorach

-III-cie miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "ZŁOTE BALETKI" w Opocznie

-III-cie miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Czechach HRONOVSKIE JABŁUSZKO

-IV-te miejsce na IV Ogólnopolskim Konkursie Tańca "DANCE PASSION" w Jastrzębiu-Zdroju

-IV-te miejsce na konkursie tanecznym RYTHM & STYLE w Pawłowicach

puchary 2016 2017

 

sezon artrystyczny 2017/2018

Reaktywacja

-wyróżnienie I-go stopnia na XI ogólnopolskim festiwalu tanecznym "RÓŻA 2018" w Sosnowcu

-IV miejsce na VI ogólnopolskim festiwalu tańca VIVERSO  w Rybniku

-wyróżnienie I-go stopnia na IV Ogólnopolskim festiwalu tańca "Inspiracje" w Czerwionce-Leszczynach

-III-cie miejsce na VI Ogólnopolskim festiwalu tańca dzieci i młodzieży "Dzieci dzieciom-bez barier" w Żorach

-II-gie miejsce na festiwalu Mała Poleczka w Radlinie

-brąz na XXIV ogólnopolskich konfrontacjach zespołów tanecznych MAŁOGOSZCZ 2018

-III-cie miejsce na XI Ogólnopolskim Przeglądzie Tanecznym PSZÓW 2018

-Wyróżnienie III-go stopnia na IV Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym RYTHM & STYLE-FIRST STEP w Rybniku-Niedobczycach

-II-gie miejsce na XX Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Mysłowicach

 Mała Reaktywacja

-I-sze miejsce na festiwalu tańca "Krapkowickie Zderzenia Taneczne" w Krapkowicach-układ "Brzydkie kaczątko"

-II-gie miejsce na festiwalu "Krapkowickie Zderzenia Taneczne " w Krapkowicach-układ "Pokojówki"

-wyróżnienie II-go stopnia na XI ogólnopolskim festiwalu tanecznym" RÓŻA 2018"w Sosnowcu

-II miejsce na VI ogólnopolskim festiwalu tańca VIVERSO w Rybniku

-I-sze miejsce na IV Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Inspiracje" w Czerwionce-Leszczynach

-I-sze miejsce na festiwalu tańca APLAUZ  w Marklowicach

-GRAND PRIX na VI Ogólnopolskim festiwalu tańca "Dzieci dzieciom-bez barier" w Żorach

-złoto i srebro(układ Czas na kawę" i "Pokojówki") na XXIV ogólnopolskich konfrontacjach tanecznych MAŁOGOSZCZ 2018

-III-cie miejsce na wodzisławskiej Gali Tanecznej MIX 2018 w Wodzisławiu Śląskim

-I-sze miejsce na festwalu tańca "Roztańczona Metropolia"  w Świętochłowicach

-I-sze miejsce na XI Ogólnopolskim Przeglądzie Tanecznym PSZÓW 2018

-I-sze miejsce na IV Ogólnopolskim konkursie Tanecznym RYTHM & STYLE-FIRST STEP w Rybniku-Niedobczycach

-I-sze miejsce na V ogólnopolskim festiwalu tańca DANCE PASSION w Jastrzębiu-Zdroju

-BRĄZOWY APLAUZ NA 39 MIĘDZYNARODOWYM DZIECIĘCYM FESTIWALU PIOSENKI I TAŃCA W KONINIE

-II-gie miejsce na ogólnopolskim X Dance Festiwal w Katowicach

Mini Reaktywacja

-GRAND PRIX na festiwalu tańca Zator 2018 w Zatorze

-III-cie miejsce na VI Ogólnopolskim festiwalu tańca dzieci i młodzieży "Dzieci dzieciom-bez barier" w Żorach

-III-cie miejsce na festiwalu Mała Poleczka w Radlinie

-GRAND PRIX  na VII ogólnopolskim festiwalu tańca IGRASZKI 2018 w Zabrzu

-IV-te miejsce na XI Ogólnopolskim Przeglądzie Tanecznym PSZÓW 2018

-I-sze miejsce na IV Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym RYTHM & STYLE-FIRST STEP  w Rybniku-Niedobczycach

-I-sze miejsce na V ogólnopolskim festiwalu tańca DANCE PASSION w Jastrzębiu-Zdroju

-II-gie miejsce na ogólnopolskim X Dance Festiwal w Katowicach

-II-gie miejsce na XX Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Mysłowicach

MINI MINI Reaktywacja

-wyróżnienie III-go stopnia na VI Ogólnopolskim festiwalu tańca dzieci i młodzieży "Dzieci dzieciom-bez barier" w Żorach

puchary 2017 2018

 

  

 

 

Zapraszamy do wszystkich grup Reaktywacji na rok szkolny 2018/2019 .

dużeminimała rmini mini

Dokładne informacje nt zajęć w zakładce "O nas-zajęcia"

info:kierownik artystyczny zespołu Ewa Rak tel.784 049 643

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Zajęcia prowadzone są we :

 

- WTORKI

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Żorach,

ul. Słoneczna 2       

 16.00-18.00 Mini Reaktywacja

 

 17.00-20.00 akrobatyka-grupa zaawansowana/taniec 

 

18.30-20.00 akrobatyka-grupa średniozaawansowana

-CZWARTKI

MOK Żory, ul. Dolne Przedmieście 1

16.00-17.00 Mini Reaktywacja

 

17.00-19.00 Mała Reaktywacja 

 

19.00-20.30 Reaktywacja gr. starsza

-PIĄTKI

 KLUB REBUS OS. KS. WŁADYSŁAWA

16.00-17.00-Mini  Mini Reaktywacja

 

17.00-18.30-Mała Reaktywacja

 

18.30-19.30- Reaktywacja-gr. starsza

 

 

  

  

 

 

 

  

 

 

 

 

mokbanerek4 zcopikona zcop2

 

ER
 
EWA RAK-instruktor tańca
kierownik artystyczny zespołu
tel.784 049 643
 
Monika sabadasz Monika Sabadasz-instruktor tańca

kasia n marcin kost 
Katarzyna Nowak-choreograf   Marcin Kost-akrobatyka